פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תיכון גל

   הכירו את התיכון עם הציונים הטובים בעיר – תיכון גל! הפזמון שלו אומר שזה "מקום מושלם כל כך ללמוד, אנו רוצים רק עוד ועוד", ובכן, לא בדיוק. בכל שנה מתקיים הפסטיכון, תחרות השירים של בית הספר, והשנה המתח גדול, כי הזוכה יבצע דואט על הבמה עם בוגר בית הספר – מוקי

   תיכון גל

   תכירו את התיכון עם הציונים הכי טובים בעיר – תיכון גל! "מקום מושלם כל כך ללמוד, אנו רוצים רק עוד ועוד", אומר הפזמון שלו. אז זהו, שלא בדיוק. כל שנה מתקיים בתיכון גל הפסטיכון – תחרות השירים של בית הספר – והשנה המתח גדול כי הזוכה בתחרות יזכה לבצע דואט על הבמה עם בוגר בית הספר – מוקי.

   תיכון גל (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   אליאנה תדהר - אליאנה

   אליאנה היא התלמידה החדשה בתיכון גל – חזרה לארץ מארצות הברית עם אביה ישר לכיתת השקופים בתיכון גל. לאליאנה יש לב רגיש, חלומות גדולים וכדאי מאוד שהיא תתכונן לשנת לימודים סוערת.

   אליאנה תדהר (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   יהודה לוי - המורה יהודה

   יהודה הוא בכלל המורה לקולנוע, הפסטיכון לא מעניין אותו והוא ממש לא מרוצה כשהמנהל מטיל עליו לביים השנה את מופע הפסטיכון. אבל יש לו תכנית – והתוכנית היא שהשנה, בכל מחיר, יהיה בפסטיכון יותר משיר אחד.

   יהודה לוי (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   שחר חסון - שחר

   את שחר אל תחפשו בכיתה – כי הוא תמיד, אבל תמיד, במסדרון. ויש לכם מזל שהוא במסדרון, כי שם הוא רואה ושומע הכול – ובין כל הבדיחות והדאחקות שלו תוכלו תמיד למצוא לא מעט סודות חשובים מאוד על איך הכול באמת מתנהל בתיכון גל.

   שחר חסון (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   שירן סנדל - שירן

   שירן שלנו היא מלכת השכבה, קיסרית הברזייה, נסיכת המעודדות והחברה של עומר, המלך הבלתי מעורער של מגרש הכדורסל. אז פלא שכל שנה, כמו שעון, היא היחידה שמגישה שיר והיחידה שזוכה בפסטיכון – פסטיבל השירים של בית הספר?

   שירן סנדל (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   עומר דרור - עומר

   עומר, כוכב הכדורסל של תיכון גל והחבר של שירן, מתגלה כבחור רגיש, עם התלבטויות ופחדים, שמגלה שיש לו הרבה במשותף עם אליאנה, התלמידה החדשה בשכבה. אתם מנחשים נכון – שירן לא תעבור על זה בשתיקה.

   עומר דרור (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   אושרת אינשגט - אושרת

   אושרת היא תלמידה בכירה בקבוצת המקובלים, היא החברה הכי טובה של שירן ואל תגידו לאף אחד – אבל קצת מתחיל להימאס לה מזה. האם אושרת תצליח לצאת לאור ולהיות מספר 1?

   אושרת אינשגט (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   דניאל מורשת - דניאל

   תנו כבוד לדניאל, יושב ראש מועצת התלמידים של תיכון גל וקול המחאה של כיתת השקופים. לדעת דניאל צריך לשבור את המונופול של המקובלים ולהגיש השנה שיר נוסף לפסטיכון. יהיה לו ממש לא קל לשכנע את החברים שלו.

   דניאל מורשת (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   תותי ניניו - תותי

   תותי היא זמרת, יוצרת, מלחינה, והדבר האחרון שמעניין אותה בעולם זה הפסטיכון הדבילי של בית הספר. אבל האמת? לפעמים היא יכולה לדמיין את עצמה כובשת גם את הבמה הזאת.

   תותי ניניו (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   נווה צור - נווה

   נווה הוא תלמיד בולט בכיתת השקופים – הכיתה שאליה מגיעה אליאנה. גם לנווה נמאס מהיחס המתעלם של המקובלים, והחלום שלו? זה פשוט לרקוד להם מול הפרצוף על הבמה.

   נווה צור (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   ניר חלפון - ניר

   תגידו שלום לניר, או בעצם תגידו "היי ניר!" כי מדובר לפחות בגיא פינס הבא.. שדרן הרדיו הבכיר של רדיו גל, תחנת הרדיו של תיכון גל, והאיש שיודע הכול לפני כולם. מעריץ גדול של מלכי השכבה שירן ועומר.

   ניר חלפון (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   אנה ארונוב - המורה אנה

   מדריכת הספורט של "הכרישים", קבוצת הכדורסל של תיכון גל, מפקדת העל של המעודדות בראשות שירן, ובעיקר – האחראית על השיר של המקובלים לפסטיכון, השיר שגם השנה אמור לכבוש את המקום הראשון. ועם הכישרון שלה - היא הולכת לעשות בית-ספר אמיתי לשירן והמעודדות.

   אנה ארונוב (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   אורנה דץ - אמא אורנה

   לאמא של שירן יש שני דברים בחיים: הרבה זמן פנוי ורצון עז שהבת שלה שירן תהיה כוכבת על. והיא תעשה הכול, אבל הכול, ששירן תזכה גם השנה במקום הראשון בפסטיכון.

   אורנה דץ (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   אריה מוסקונה - המנהל

   את המנהל של תיכון גל מעניין רק דבר אחד: שתיכון גל ימשיך להיות התיכון עם הציונים הכי טובים בעיר. הפסטיכון לא מעניין אותו בכלל, אבל גם הוא לא יודע איזה בלגן יתרחש סביב הפסטיכון דווקא השנה.

   אריה מוסקונה (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)