פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פסטיגל 2015: על המופע

   השנה בפסטיגל כל הכוכבים לוקחים אתכם, ילדים והורים, בחזרה אל חצר בית הספר, במחזמר עלילתי מרגש, מצחיק וסוחף. ברוכים הבאים לתיכון גל – ולהיי סקול פסטיגל!

   פסטיגל 2015: על המופע

   ילדים, ילדות, הורים וחברים יקרים,

   אז מה, שמחים לחזור לבית הספר?

   אצל כל ילד "בית הספר" הוא עולם ומלואו – אתגרים, פחדים, שמחה, חברות, התנסויות, הרחבת אופקים – אנחנו מבלים שם את שנותינו היפות ביותר, המעצבות ביותר. אצל הילדים זהו עולם ענק שחלקו הגדול כלל לא מוכר לנו ההורים, ואצלנו ההורים – הוא הופך לזיכרונות שילכו איתנו לאורך כל הדרך.

   אז השנה בפסטיגל – חווית הבידור הענקית של ישראל – יהיה לנו את העונג לקחת אתכם, ילדים והורים, בחזרה אל חצר בית הספר, אל מסדרונות הלימוד, ההפסקות והחזרות למופע הסיום. או במילים אחרות: ברוכים הבאים לתיכון גל – ולהיי סקול פסטיגל!

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   מיטב הכוכבים של ישראל: יהודה לוי, אליאנה תדהר, שחר חסון, מוקי, שירן סנדל, עומר דרור ועוד ועוד יופיעו מולכם במחזמר עלילתי מרגש, מצחיק וסוחף – שנכתב במיוחד לבימת הפסטיגל ומועלה בהפקה המושקעת והיוקרתית בישראל. זהו סיפור על תיכון אחד, בשנה אחת, ועל תלמידה אחת חדשה בבית הספר: אליאנה.

   אליאנה חזרה לארץ מארצות הברית עם אביה אחרי שנים של מגורים בחו"ל – היישר לתיכון גל – התיכון עם הציונים הכי טובים בעיר. בכל שנה מתקיים בתיכון גל הפסטיכון – תחרות השירים של בית הספר – והשנה הזוכה יזכה לשיר גם דואט על הבמה עם בוגר בית הספר, הזמר מוקי. אבל יש עוד דבר שאתם לא יודעים על הפסטיכון – כל שנה יש בו רק שיר אחד וכמובן רק זוכה אחת – שירן, מלכת השכבה והמעודדת הראשית, שהיא גם חברתו של עומר, כוכב המקובלים ומלך מגרש הכדורסל. רק הם מגישים שיר – ורק הם זוכים. עד שהגיעה אליאנה.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   המורים והתלמידים מחכים לכם בתיכון גל

   אליאנה מגיעה היישר אל כיתת ה"שקופים" – כיתת המדעים או כמו שהם קוראים לעצמם – לא מעודדות, לא קולעים לסל, לא שרים בפסטיכון, סתם הפועלים השחורים של הציונים. וזה גם לא עוזר כשהם מגלים שהיא שרה נפלא – כי לאליאנה אסור לשיר. אבא שלה רוצה שהיא תהיה רופאה מנתחת, והיא חייבת להתרכז רק בלימודים.

   אבל הכול משתנה כשהמורה יהודה נכנס לתמונה. הוא בכלל המורה לקולנוע, הפסטיכון לא מעניין אותו, אבל כשהמנהל מטיל עליו את המשימה לביים השנה את הפסטיכון – הוא מחליט שהשנה – יהיה בפסטיכון יותר משיר אחד.

   האם כיתת השקופים תעז לערער את המסורת של המקובלים ויגישו גם הם שיר לפסטיכון? הם שירן או בעיקר אמא של שירן - תעמוד מהצד כשכל זה יקרה? ומה קורה בין עומר לתלמידה החדשה בבית הספר - אליאנה?

   אנחנו מזמינים אתכם להיכנס בשער בית הספר, לתפוס את מקומכם בכיתה ולהיכבש בקסם של היי סקול פסטיגל - מחזמר מרהיב שכמוהו עוד לא נראה על בימת הפסטיגל. שומעים את הצלצול? יום הלימודים עומד להתחיל.

   אז קדימה, בואו לתיכון גל וניפגש בהיי סקול פסטיגל.