פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   צפו: שיר כיתת השקופים של תיכון גל

   בכיתת המדעים של התיכון אין ספורטאים, אין מעודדות ואין זמרים. התלמידים רק לומדים ולומדים, ודי מתעלמים מהם. עכשיו כשהפסטיכון בפתח, הם יוצאים לחצר בית הספר ודורשים שינוי

   צפו: שיר כיתת השקופים של תיכון גל

   כיתת השקופים בתיכון גל רוצה לשנות את היחס אליה. בכל שנה מתקיים בתיכון גל הפסטיכון – תחרות השירים של בית הספר – והשנה הזוכה יזכה לשיר גם דואט על הבמה עם בוגר בית הספר, הזמר מוקי. אבל יש עוד דבר שאתם לא יודעים על הפסטיכון – כל שנה יש בו רק שיר אחד וכמובן רק זוכה אחת – שירן, מלכת השכבה והמעודדת הראשית, שהיא גם חברתו של עומר, כוכב המקובלים ומלך מגרש הכדורסל. רק הם מגישים שיר – ורק הם זוכים. עד שהגיעה אליאנה.

   אליאנה מגיעה היישר אל כיתת השקופים – כיתת שתלמידיה לא קולעים לסל, לא שרים בפסטיכון, ולא מעודדים. סתם פועלים שחורים של ציונים. וזה גם לא עוזר כשהם מגלים שהיא שרה נפלא – כי לאליאנה אסור לשיר. אבא שלה רוצה שהיא תהיה רופאה מנתחת, והיא חייבת להתרכז רק בלימודים.

   אבל הכול משתנה כשהמורה יהודה נכנס לתמונה. הוא בכלל המורה לקולנוע, הפסטיכון לא מעניין אותו, אבל כשהמנהל מטיל עליו את המשימה לביים השנה את הפסטיכון – הוא מחליט שהשנה – יהיה בפסטיכון יותר משיר אחד. האם כיתת השקופים תעז לערער את המסורת של המקובלים ויגישו גם הם שיר לפסטיכון?

   צפו: שיר הפסטיגל של כוכבי כיתת המקובלים
   "הכול עוד אפשרי": צפו בקליפ השיר של המורה יהודה והתלמידה אליאנה
   בחנו את עצמכם: עד כמה אתם מכירים את תיכון גל?
   לפתוח יומנים: לוח ההופעות של פסטיגל 2015