פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הכפילים של כוכבי פסטיגל 2015: להיות כמו אליאנה, שירן עומר ודניאל

   אליאנה, שירן עומר ודניאל הצטלמו עם ארבעה ילדים שממש דומים להם, בהפקת אופנה מיוחדת של קסטרו - ונתנו להם טיפים. וגם: שירן ואליאנה מגלות מה חלמו להיות כשיהיו גדולות

   הכפילים של כוכבי פסטיגל 2015: להיות כמו אליאנה, שירן עומר ודניאל
   עריכה: מאיה בן ניסן

   איך ההרגשה להיות אליאנה תדהר? איך זה להיות בנעליים של שירן סנדל? נכון שדי מחמיא להיות דומה לעומר דרור? וכמה זה כיף להיות גרסת המיני של דניאל מורשת? הפקת אופנה מיוחדת של חברת קסטרו הפגישה את כוכבי היי סקול פסטיגל עם ה"כפילים" שלהם - ילדים הדומים להם, כשאחת מהן היא האחיינית של אליאנה תדהר, שגילתה שזה "מאוד מעייף, כולם רוצים חתימות". ליום אחד הילדים הרגישו כוכבים.

   אחרי דקות של התרגשות, הכוכבים והילדים הצטלמו יחד, והתפנו לספר על החוויות מהיום המשותף. אליאנה סיפרה כי מילדות ידעה שתעמוד על הבמות, וגם שירן סנדל ודניאל מורשת גילו שחלמו על אור הזרקורים כבר מגיל צעיר. ומה עם עומר דרור? תתפלאו, אבל הוא מעולם לא חשב שיהיה שחקן וכוכב ילדים, ויותר התעניין בספורט מאשר בריקודים. לכוכבי היי סקול פסטיגל היו גם טיפים לילדים - איך להפוך את הילדות למאושרת ומה עליהם לעשות אם ברצונם להגשים את החלומות שלהם.

   חברת קסטרו עיצבה את תלבושות המופע היי סקול פסטיגל עבור כל כוכב במיוחד, ובהתאמה לתסריט ולאופי של הדמות - ממלך ומלכת הכיתה (עומר דרור ושירן סנדל) ועד החנונית החדשה בכיתה (אליאנה תדהר), וליצן הכיתה (שחר חסון). לכל דמות נבחר צבע מוביל שחוזר בכל לבוש במהלך המופע, ויחד נוצרה לכבוד המופע קולקציה שתימכר באתר ובחנויות נבחרות של בית האופנה.

   כוכבי היי סקול פסטיגל שרים את ההמנון של תיכון גל
   צפו: שיר הפסטיגל של כוכבי כיתת המקובלים
   "הכול עוד אפשרי": צפו בקליפ השיר של המורה יהודה והתלמידה אליאנה
   בחנו את עצמכם: עד כמה אתם מכירים את תיכון גל?
   לפתוח יומנים: לוח ההופעות של פסטיגל 2015

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: יח"צ)